KAJUTY

Kajuta Benátky

Benátky je jednou z našich nejstylovějších kajut. Je vybavena jednou manželskou postelí. Kajuta sdílí sociální zařízení na chodbě s dalšími třemi kajutami. Kajuta je vybavena v tradičním benátském stylu a navozuje typickou atmosféru tohoto italského přístavu.

Kajuta Brisbane

Brisbane je jednou z našich největších kajut. Je vybavena jednou manželskou a jednou jednolůžkovou postelí. Kajuta také má vlastní sociální zařízení - sprchu, umyvadlo a WC. Kajuta je vybavena v australském stylu a navozuje typickou atmosféru tohoto queenslandského přístavu.

Kajuta Oděsa

Oděsa je jednou z našich největších kajut. Je vybavena jednou manželskou a jednou jednolůžkovou postelí. Kajuta sdílí sociální zařízení na chodbě s dalšími kajutami. Kajuta je vybavena v tradičním východoevropském stylu a navozuje typickou atmosféru tohoto ukrajinského přístavu.

Kajuta Rio

Rio je jednou z našich největších kajut. Je vybavena jednou manželskou a jednou jednolůžkovou postelí. Kajuta také má vlastní sociální zařízení - sprchu, umyvadlo a WC. Kajuta je vybavena v jihoamerickém stylu a navozuje typickou atmosféru tohoto brazilského přístavu.

Kajuta Yokohama

Yokohama je jednou z našich nejstylovějších kajut. Je vybavena jednou manželskou postelí. Kajuta sdílí sociální zařízení na chodbě s dalšími kajutami. Kajuta je vybavena v tradičním asijském stylu a navozuje typickou atmosféru tohoto japonského přístavu.

Obecné vybavení

  • Kuchyně
  • Sauna
  • Ping pong
  • Tělocvična
  • Parkování

Potřebuje poradit?
Zavolejte nám

737 866 588